W Kasie Unii Lubelskiej nie jesteś klientem. U nas jesteś Członkiem.

Co to znaczy? Przystępując do Kasy Unii Lubelskiej podpisujesz deklarację członkowską i wnosisz swój własny, niewielki wkład finansowy. Dzięki temu stajesz się współwłaścicielem swojej Kasy i masz takie same prawa, jak wszyscy inni jej Członkowie.

Będąc Członkiem Kasy masz możliwość korzystania ze zgromadzonych wspólnych środków finansowych i zaciągania tanich pożyczek oraz kredytów. Dla naszych stałych Członków mamy dodatkowe oferty specjalne – mogą oni otwierać wyżej oprocentowane lokaty i przysługuje im niższe oprocentowanie wybranych pożyczek.

1. Przyjdź z dowodem tożsamości do najbliższego oddziału Kasy Unii Lubelskiej.

2. Wypełnij deklarację członkowską.

3. Wnieś opłaty członkowskie:

  • wpisowe – 40 zł
  • wkład członkowski – 1 zł
  • co najmniej jeden udział – 50 zł

UWAGA! Zwrócimy Ci zarówno Twój wkład członkowski jak i udziały, jeśli zdecydujesz się w przyszłości zrezygnować z członkostwa w Kasie Unii Lubelskiej.

Szczegóły w Cenniku Lokat
Kliknij przycisk widoczny z prawej strony. Na ekranie wyświetlą się: numer infolinii oraz adresy, dzięki którym skontaktujesz się z naszymi doradcami
  • Podczas rozmowy doradca odpowie na Twoje pytania dotyczące naszej propozycji i umówi Cię na spotkanie w najbliższej placówce Kasy Unii Lubelskiej.
Zostań Członkiem Kasy Unii Lubelskiej

  • Z oferty Kasy Unii Lubelskiej mogą korzystać wszyscy jej Członkowie. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Członkiem, zapoznaj się z warunkami przystąpienia do Kasy Unii Lubelskiej.
  • Na spotkanie w placówce Kasy Unii Lubelskiej przyjdź z dowodem tożsamości. Wypełnij deklarację członkowską, podpisz umowę o prowadzenie rachunku, a nasz doradca finansowy otworzy Twoje Indywidualne Konto Spółdzielcze.
Załóż lokatę

  • Jeśli już jesteś Członkiem Kasy Unii Lubelskiej, przyjdź do naszej najbliższej placówki z dowodem tożsamości i złóż wniosek o otwarcie Lokaty Systematycznego Oszczędzania.
Szczegóły w placówce Kasy

Skontaktuj się z nami

infolinia 801 980 090
w godzinach 9:00 – 17:00